Forum Znani i kochani Strona G³ówna Znani i kochani
Znani i kochani czyli muzycy
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Witam wszystkich!!!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Znani i kochani Strona G³ówna -> Powitania...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Juukla




Do³±czy³: 25 Sty 2014
Posty: 761
Przeczyta³: 0 tematów

Ostrze¿eñ: 0/5
Sk±d: Finland

PostWys³any: Czw 22:52, 10 Kwi 2014    Temat postu: Witam wszystkich!!!

W tytule wpisz kapuściana Kafeteria
[link widoczny dla zalogowanych]
Chciałabym w miarę szczegółowo opisać cały pobyt w szpitalu, gdyż sama wiem po sobie przed operacją siedziałam i czytałam wypowiedzi innych na temat operacji i chciałam się doszukać wielu szczegółów. , a propo zkacowanych ph , to może i zkacowani ale przynajmniej za swoje a nie wydojone i zakapslowane z dostawy.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
USG dopochwowe - lekarz powiedział, że są jakieś zmiany w macicy i najprawdopodobniej doszło do zagnieżdżenia się zapłodnionego jajeczka.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
Trzymam kciuki.

Skladasz to wszystko w danym terminie i jezeli trzeba to zdajesz egzamin z jezyka( ja mam ten z Sorbony zdany). [link widoczny dla zalogowanych] A co wy robicie na poprawÄ™ swojego nastroju....?!
Jak ja bym chciała tak wyglądac bez makijażu Ona widzi tylko swoj zysk z naganiania. Musze przyznać że jesteś bardzo dzielna - ja mam 20 lat i sie boje może to objaw czego innego, ale moja mama mówi, ze w ten sposób rozrasta sie macicia czy jakoś... Wiecznie jest wojna o zabawki, a ja zamiast wyluzować się, muszę stać na baczność i interweniować. [link widoczny dla zalogowanych]
Zamierzam iść na studia podyplomowe w zakresie wyceny nieruchomości i interesują mnie takie kwestie: Co mam z tym zrobic? Zatem to zależy od organizmu a nie tabletek. Dla ciebie głodówka to katorga i tysiace myśli o jedzeniu, dla mnie fajny sposób na obserwacje jak umysł szaleje i jaki manipulant z niego niezły. Powinno zjeść rownomiernie jak jest dobrze zrobione i włosy były tylko raz na takie ciemnie farbowane. Poleccie mi dobrego specjaliste. trochę chore :/
Na kawÄ™, na rozmowÄ™ i tylko na to przynajmniej.
– jedno pozwolily mi ustalic, nigdy nie schudlam tyle ile bym chciala (10 kg) nie mam silnej woli by katotwac sie w nieskonczonosc...
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Mam teraz troche zwolnienia, to może razem z lekami coś uda się zrzucić...hihihi na kolana
[link widoczny dla zalogowanych]
ale mam nadzieję, że za jakiś czas całkowicie się go pozbędę.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
Jesteś jak najbardziej normalna , Ullluś chyba trochę przesadziła w ocenie A więc mailuj sobie dalej i spędzaj miło czas z zakonnikiem, tylko,uważaj żebyś znów nie cierpiała !!!!1 Trzymaj się Pozdrawiam
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[url=http://desiderioanziani.altervista.org/joomla/forum/4-off-topic/49582-i-kiedy-bae-dzie-powtalrka-bo-nie-widzial-am#49582]???I kiedy będzie powtórka bo nie widziałam? [/url]

widze, ze nie tylko ja watpie w te cudowne 9 kg [link widoczny dla zalogowanych] I do tego czarne buty, które mają paski białe?
zostawiasz na wlosach jakies 5 minut, pozniej suszysz wlosy (ja uzywam do tego suszarki z dyfuzorem, ale nie kazdy jej potrzebuje) i na suche wlosy nakladasz krem do wlosow kreconych sunsilk, o ten - [link widoczny dla zalogowanych] view&id=1040 pozdrawiam goraco!! Miro heh tak jest w belgu żenada żenada byłam raz jak siedziałam na fotelu to taka blond troche przy kosci opier....ła klienta ze sie wtraca w to co ona robi on wstał i wszyszedł w połowie strzyżenia On chciał tylko dłuższe włosy ... Miałam 18 lat , a on? blacky75 stwierdzam ze to wina wagi wazył sie moj maz i za kazdym razem waga pokazywala inaczej:/ [link widoczny dla zalogowanych]
teraz mam blizny po tym nie maja one zadnego kolotu ale są po tym dziury i słuszałam ze jest na to jakas masc na wyrownanie narkorka wiecie moze jaka?? i to nie taką zwykłą, tylko w stylu lat 60. Mimo roznic i zupelnie odwrotnych pogladow,przyznaje,ze lepeij miec madrego \wroga\,niz glupiego sprzymierzenca Dziewczyny, ostatnio byłam z koleżanką na ul. Uwielbiam to ciwczyć, chociaż przy 2 serii wymiękkam, ale robię dlej pozdrawiam mi dermatolog nic zaduzo nie poradzil a bylam u dobrych fachowcow takze wspolczuje tym ktorzy tak jak ja maja do czynienia z brzydka blizna przez ktora sie czlowiek czuje nieatrakcyjny.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
a co najwazniejsze trzeba sie oddac w rece fryzjera profesjonalisty !
[link widoczny dla zalogowanych]
ja- no w kopercie !.
Hej Emesze!
[link widoczny dla zalogowanych]

tam naprawde byly osoby ktorym te operacje pomogly, cos zmienilyw ich zyciu..obawiam sie ze u nas nic z tego.
[link widoczny dla zalogowanych]
Zawsze można rodzić za darmo w państwowym szpitalu. zjadłam coś nie planowanego to juz później zła na siebie jadłam dalej ...
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
Kilka dni temu uderzyłem sie w palca, było to raczej pukniecie delikatne które wcale nie bolało.
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§.....
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
Teraz czekam na Twoja ryposte.

Myję głowe wieczorem, rozczesuje wlosy na mokr, nakladam pianke i klade sie spac. [link widoczny dla zalogowanych] W polsce jestem.
chodzi mi o odpowiednie odzywainie?? Mysłowice mają ładną dokumentację na Wilka, te wszystkie sms-y, które będą świetnym dowodem na rozprawie w sprawie mobbingu. po jakim czasie? Ale poszukuję kogoś, kto faktycznie stosował takie urządzenie. albo chirurgicznie albo poprzez wlasnie naciaganie ja wiem ze to smieszne ale podobno dziala [link widoczny dla zalogowanych]
Jeśli tobie pomogło to dobrze. 32 252 40 05. aplikacji? Które będą mocnijeszcze jeśli gram w siatkówkę i inne takie sporty? Chcę mieć stały udział w wykonywanym na mojej twarzy makijażu. Ustępują obrzęki (pojawia się wielomocz), po 6 tygodniach obniża się cholesterol (wzrasta HDL), spada OB (jeśli był wysoki), obniża się poziom krążących kompleksów immunologicznych. ja tez bardzo prosze o fotke przed i po farbowaniu [link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
Właściwie jest coraz gorzej, bo bóle karku są nie do zniesienia...
juz siem ecze z tymi bakteriami prawie rok
www.jobespresso.it
[link widoczny dla zalogowanych]

Wstępnie Ewa i Ola ale to nic pewnego jeszcze za duży wybór ładnych imion
[link widoczny dla zalogowanych]
Ja warminsko-mazurkie-Olsztyn! U mnie to przychodzi falami...
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

fajne tylko szkoda ze na allegro jakos nie mam zaufania do kupowania tam wole w sklepie a tam takich niewidziałam [link widoczny dla zalogowanych] I wcale nie tylko w polaczeniu z czarnym ale rowniez odcienie bieli, i wszystko OFF-white a takze zlote dodatki....
Same dobre rzeczy i chętnie bym tu o niego zapytała, bo może ktoś już u niego był. W koncu zdecydowalam sie przybyc tutaj- zaczynam wszystko od nowa, od zera i troszke mnie to doluje Do lewatyw nie chcial sie przekonac chociaz wyklady mu zrobilam na ten temat.Ja na glodowce dzwigalam torby z zawartoscia ok 13kg ( zakupy) i musialam dac rade. a tak to probuje oswoic sie z mysla ze mam tu zostac... Snu też jakbym potrzebowała mniej, troszkę częściej się budzę w nocy ale rano wstaję bez ociągania. [link widoczny dla zalogowanych]
Ja doszłam do takiej perfekcji, że obecnie prawie nic nie jest w stanie wyprowadzić mnie z równowagi. Mozna w 2 tyg po glodowce zrobic taka krotka jak Ty robisz ,mozna tez 1 dniowa ,ale nie dluzsze w tak krotkim czasie mój co prawda mieści się w dużej męskiej dłoni jak poprzedni facet miał garstki to tak ledwo mój romiar to tak jak mówiłam 75 F/G tak że nie przesadzajmy nawet się upchają w 80D ale ...jak to potem wygląda a i 70H też na mnie będzie i o dziwo mam średni biust a nie balony także nie dramatyzujmy Co terasz???? Papa oczyszczona Jestem ciekawa czy któraś z Was ma jakieś doświadczenia z tym kosmetykiem... [15.03] 11:19 Myrevin
Witaj
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]


Post zosta³ pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
marleen
Go¶æ






PostWys³any: Wto 1:58, 20 Lut 2024    Temat postu: Witam

Witam równie¿
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Znani i kochani Strona G³ówna -> Powitania... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Mo¿esz pisaæ nowe tematy
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

fora.pl - za³ó¿ w³asne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin